Харківські школярі відвідали вищі навчальні заклади Словацької Республіки

З 10.06.2019 по 14.06.2019 за сприянням Посольства Словаччини в Україні, Почесного консульства Словацької Республіки в м. Харків та Харківської міської ради в рамках проекту «Побратимське колесо 2019» харківські учні старших класів усіх районів міста здійснили візит до Словаччини.
Школярі відвідали університети в таких містах: Кошице, Прешов, Жиліна, Нітра, Братислава. Ці учбові заклади   спеціалізуються на різних профілях освіти. Харківські учні дізнались про умови вступу до університетів Словаччини і особливості учбового процесу Erasmus+. Учасникам проекту показали лабораторії , які оснащені сучасним обладнанням.
В ході зустрічі діти прийняли участь в прес-конференції, яку було організовано Союзом роботодавців Словацької Республіки, де мали змогу дати інтерв’ю словацьким телеканалам, поділились своїми враженнями від участі в проекті. Поряд з цим, молодь відвідала зоологічний заповідник і дендраріум.
Почесне консульство Словаччини в м. Харків завжди готове підтримувати  тенденції залучення української молоді до європейських програм здобуття освіти. Такі проекти підвищують рівень співпраці і розуміння між Словацькою Республікою та Україною.