Консул та віце-консул Консульського відділу при Посольстві Словаччини відвідали Харків
З 20 по 22 червня в Харкові з робочим візитом перебували консул та віце- консул Консульського відділу при Посольстві Словацької Республіки в Україні пан Маріан Балаж та пані Ленка Мадярова.
Під час зустрічі відбулись консультації з питань організації роботи Почесного консульства у м. Харкові та окрузі( Сумської та Полтавської областей).
Окрім цього гостей було ознайомлено з історичними та культурними пам’ятками Харкова, а також наших колег було запрошено взяти участь у «Других територіальних командних змаганнях з дипломатичного багатоборства серед консульських установ та працівників іноземних представництв».
В ході зустрічі відпрацьовано перспективний план співробітництва між Почесним консульством та Консульським відділом при Посольстві Словацької Республіки в Україні.