Команда Почесного консульства Словацької Республіки у Харкові отримала друге місце у змаганнях з дипломатичного багатоборства

22 червня співробітники Почесного консульства Словацької Республіки в м. Харків взяли активну участь у Других територіальних змаганнях з дипломатичного багатоборства серед працівників консульських установ та іноземних представництв.

Також були присутні  команди, які представляли Азербайджан, Албанію, Вірменію, Бразилію, Грузію, Ізраїль, Китай, Словаччину, Туреччину, Францію, місію ОБСЄ в Харкові, Харківська міська рада, а також Молодіжна рада при Харківському міському голові. Учасники турніру змагалися в бадмінтоні, шахах, шашках, нардах, настільному тенісі, стрільбі, дартсі та футбольному більярді.
За підсумками змагань команда Почесного консульства Словацької Республіки в м. Харків отримала друге місце. Голова національного олімпійського комітету в Харківській області В.А. Христоєв  нагородив Почесного консула Словакії у Харкові Віктора Попова почесною відзнакою «За особистий вклад в розвиток олімпійського руху в Харківській області».
Почесний консул Словаччини Віктор Попов висловив щиру подяку керівництву Харківської міської ради за підтримку ініціатив в сфері міжнародного партнерства, а також сподівання на ефективну співпрацю в майбутньому.