Віктор Попов на запрошення Словацької асоціації армрестлінгу прийняв участь у відкритті турніру «Babaevs Armrestlihg Cup»

11 жовтня Почесний консул Словацької Республіки в м. Харків Віктор Попов на запрошення Словацької асоціації армрестлінгу прийняв участь у відкритті турніру «Babaevs Armrestlihg Cup», який проходив у нічному клубі «Радмір»
Поборотися за перше місце з'їхалися спортсмени, серед яких були призери та чемпіони світу та Європи. Родина Бабаєвих, які є організаторами змагань, - знані зірки світового армрестлінгу. Сніжана Бабаєва вже 10 років живе в Словаччині і представляє цю країну на світових змаганнях. Віктор Попов запропонував зробити «Babaevs Armrestlihg Cup» щорічним традиційним заходом. «Маю сподівання, що такі видовищні поєдинки будуть чекати нас кожного року», -сказав Віктор Попов. Почесне консульство і надалі буде приймати участь в організації подій, які зближують народи України та Словаччини, сприяють розвитку наших взаємовідносин у культурній, спортивній та діловій сферах.