Почесне консульство Словацької Республіки в м. Харків на запрошення Посольства Словаччини прийняло участь у заходах на честь Дня боротьби за свободу та демократію

Захід відбувся 18 листопада. Відкрив урочистостий захід вітальною промовою Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін,який нагадав присутнім про трагічні сторінки з історії країни.
 
- Європа не повинна бути розділена кордонами, парканами, як це було в 1989 році, а повинна бути об'єднана спільними цінностями і правилами. У зв'язку з цим Словаччина підтримуватиме європейський вибір України, її демократичний шлях, територіальну цілісність, незалежність і суверенітет, - підкреслив Шафін.
Далі відбувся концерт легендарного фольклорного ансамблю «Лучниця». Приїзд відомого колективу був організований Посольством Словаччини та Іветтою Шафіновою. Створюючи сценічні образи, «Лучниця» своєю майстерністю і фантазією, барвистими костюмами і неймовірним виступом підкорила публіку. А використання музичних інструментів – цимбалів і фуяри, які, до речі, занесено до списку культурної спадщини ЮНЕСКО, додало колориту та оригінальності.

Почесне консульство бажає Словаччині процвітання!