Почесне консульство прийняло участь у роботі ІІ–ї Міжнародній конференції «Особливості взаємодії органів місцевого самоврядування, іноземних представництв і національних меншин»

Захід відбувся 12 грудня в Харківській міській раді за участі першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова, керівників департаментів, представників міграційної служби, іноземних представництв, харківських вишів та національних меншин.

   В рамках конференції був підписаний Меморандум про взаєморозуміння і співпрацю між Китайською діаспорою і Харківською міською радою. Документ підписали Игорь Терехов і голова  Китайської діаспори в Україні Лі Сюеган.
   На конференції виступив гість із Словаччини  Олександр Двоєконко, який ознайомив присутніх із розвитком міжнародних відносин між Харковом і Словаччиною.
   «Наша дружба заснована на позитивному робочому досвіді, а такі видатні події, як відкриття Почесного консульства або введення загальних навчальних програм, будуть тільки зміцнювати її»,- наголосив О. Двоєконко.