Почесне Консульство взяло участь в урочистостях з нагоди 215-ї річниці з дня заснування Каразінського університету

29 січня Почесне консульство Словацької Республіки в м. Харків взяло участь у заходах присвячених святкуванню 215-ої річниці з дня заснування Каразінського університету.

     До низки заходів ввійшли відвідування ювілейних експозицій у Музеї історії університету, Музеї археології, Музеї природи, навчальному центрі «Ландау Центр». Помітною подією стало відкриття Музею астрономії. Тут  зберігається колекція  інструментів, деяким з них  налічується більше двохсот років.
       Також не оминуло увагою Почесне консульство і відвідання виставки Народного художника України Віктора  Ковтуна, Почесного доктора Каразінського університету, лауреата Національної премії України імені Тараса Шевченка. На виставці було представлено 40 робіт, які відображають життя університету в різні роки.
       На святкові заходи приїхали і гості з відомого словацького університету Павла Йозефа Шафарика. Ці два  виші пов’язані  партнерськими відносинами. Почесне консульство і надалі готове сприяти встановленню міжнародних контактів між вишами України і Словаччини.