Почесне Консульство Словаччини взяло участь у святкуванні Міжнародного дня митротворців

19 червня 2020 відбулось виїзне засідання Харківського дипломатичного клубу з нагоди святкування Міжнародного дня миротворців, а також 25-річниці відновлення роботи Генерального консульства Республіки Польща в місті Харкові

       На заході були присутні представники іноземних представництв, Надзвичайний і Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін, Надзвичайний і Повноважний  Посол Латвійскої Республіки в Україні Юріс Пойканс, Почесне консульство Словацької Республіки.
      Під час семінару, який проходив у меморіальному комплексі «Висота маршала І.С. Конєва», гості були ознайомлені з реалізацією унікальної програми «Юний миротворець». Сергій Самойлов, який є координатором міжнародних молодіжних програм Міжнародної асоціації «Солдати миру» (SPIA) повідомив, що у Харкові створено 56 загонів юних миротворців, які беруть участь у зборі гуманітарної допомоги, випускають газету, проводять екскурсії у шкільних музеях. Також на засіданні дипломатичного клубу було обговорено результати плідної співпраці між Україною, Словаччиною, Латвією, Польщею.
   В продовження розвинення українсько-словацьких міжнародних відносин Надзвичайний та Повноважний  Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін висловив сподівання про посилення співробітництва словацьких та харківських вишів, можливо, медичних, зазначив активну роботу Почесного  консульства Словацької Республіки в м. Харків.