Почесний консул Словацької Республіки в м. Харків Віктор Попов прийняв активну участь у заходах, присвячених Дню міста Харкова

22 серпня Почесний консул виступив з презентацією про роботу Почесного консульства на конференції «Роль дипломатичних представництв в активізації міжнародного співробітництва після пандемії: шляхи та перспективи».
       Віктор Попов зазначив, що подолати наслідки спричинені пандемією можливо лише спільним шляхом.
       - Сьогодні увесь світ бореться з коронавірусом, який викликав кризу у всіх економіках світу. Впевнений, що подолати кризові явища, спричинені пандемією, можливо лише зусиллями усієї міжнародної спільноти. Почесне консульство Словаччини у Харкові докладає макимум зусиль, щоб міжнародне спіробітництво між Україною та Словаччиною не зупинялось під час пандемії, а після її подолання - вийшло на новий більш високий та ефективний рівень.
       В обговоренні важливих питань конференції взяли участь представники дипломатичного корпусу, почесні консули, Надзвичайний та Повноважний Посол Словаччини Марек Шафін. Після конференції відбулося урочисте підписання Меморандуму про співпрацю між Харківською міською радою та Посольством Словацької Республіки в Україні. Документ підписали Геннадій Кернес і Надзвичайний та Повноважний Посол Словацької Республіки в Україні Марек Шафін.
       Учасники конернеції відвідали Саржин Яр, а в Центральному парку культури і відпочинку ім. М. Горького висадили дерево.
       - Це символічне дійство, - відмітив Посол Марек Шафін.- Дерево – це те, що залишиться після нас. Це гарний позитивний символ того, що різні нації хочуть співробітництва, дружніх відносин...Упевнений, сьогоднішній Меморандум покладе початок новим починаннями між нашою країною і Харковом, результатом яких стане реалізація нових цікавих проектів.