Почесний консул Словаччини Віктор Попов взяв участь у круглому столі з питань взаємодії органів місцевого самоврядування та дипломатичних представництв

11 грудня в м. Харків відбувся круглий стіл «Особливості взаємодії органів місцевого самоврядування та дипломатичних представництв: економічні аспекти»
 
     На заході були присутні представники дипломатичних установ м. Харкова, а токож I секретар Посольства Словацької Республіки Соня Крайчова, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Казахстан в Україні Дархан Калетаєв.
     Почесний консул Словацької Республіки Віктор Попов виступив з докладом про роботу і результати діяльності консульства. Особливу увагу було надано представленню проекту, який наразі реалізується спільно із Словаччиною. Мова йде про грантовий проект з міжнародного співробітництва «Міста в розширеному європейському просторі: загальний розвиток потенціалу державних установ шляхом словацько-українського транскордонного співробітництва та підвищення доброчесності в державних справах (CEEA)», який покликаний зміцнити потенціал української держави для вступу в ЄС через конкретні сфери розвитку ділової інфраструктури.
     На сьогодні вже є певні результати, а саме: створення громадської організації « Україно-Словацький  Дім». Основна діяльність організації направлена на своєчасний обмін актуальною інформацією між представниками Харківського регіону та Словаччини.