З 25 по 26 травня 2021 року відбудеться «Словацька коопераційна біржа 2021 ОНЛАЙН»

Доброго дня, шановні користувачі нашого сайту! З 25 по 26 травня 2021 року відбудеться «Словацька коопераційна біржа 2021 ОНЛАЙН» (SKB). Захід ефективно висвітлює актуальні теми та безпосередньо надає простір для встановлення нових ділових контактів та контрактів.

     За 15 років існування Словацька коопераційна біржа стала важливою платформою для словацької та міжнародної аудиторії. Головною темою цьогорічного заходу є сучасна промисловість, а саме як прогрес у впровадженні інтелектуальних технологій та нова економічна фаза впливають на трансформацію регіону. Під час основної панелі запрошені гості обговорять вплив інвестицій промислових компаній та їх постачальників на регіон та їх взаємодію з містом та регіоном. Під час інших двох панельних дискусій будуть представлені послуги та проекти агентства SARIO (Словацьке агентство розвитку інвестицій та торгівлі), а саме послуги у галузі "Локалізації ланцюга поставок", за допомогою яких SARIO активно допомагає не лише новим, але також відомим інвесторам у їх подальшій діяльності у Словаччині, та проект "Співпраця академічного та приватного сектору".
     Важливою частиною заходу стануть двосторонні переговори представників словацьких й іноземних компаній та установ із відповідними діловими партнерами з метою отримання нових контактів, ділових та інвестиційних можливостей та взаємного обміну досвідом та інформацією. На двосторонніх переговорах, окрім компаній з ключових галузей – автомобілебудування, машинобудування, енергетика, інформаційні та комунікаційні технології, дослідження, розробки та інновації, можна буде зустріти представників університетів та науково-дослідних інститутів, які представлять свої конкретні проекти.
     Iнформація про SKB 2021 (треба  поспішати з реєстрацією!) опублікована на веб-сайті SARIO (англійська версія) ⇓
https://sario.sk/en/events-projects/slovak-matchmaking-fair-2021-online.