У Харкові відбулися змагання з дипломатичного багатоборства

Напередодні XXXII Олімпійських Ігор в Токіо в нашому місті  9 липня  відбулись ІV територіальні командні змагання  з дипломатичного багатоборства серед консульських установ та працівників іноземних представництв.
     Захід був   організований Департаментом міжнародного співробітництва Харківської міської ради та відділенням Національного олімпійського комітету України у Харківській області та ХОО ФСТ «Спартак».
      У змаганнях взяли участь 10  команд – представники харківського дипломатичного клубу з іноземних консульств і представництв, а саме – Азербайджану, Албанії, Вірменії, Грузії, Казахстану, Литви, Словаччини, Франції,  Польщі. Також приєднались учасники миротворчої місії ООН. Серед почесних гостей були присутні Лобойченко Костянтин - заступник міського голови з питань сім’ї та спорту, Генеральний консул Республіки Польща Пьотр Стаханчик,  олімпійські чемпіони минулих років.
     За підсумками змагань в командному заліку першість здобула команда Почесного консульства Словаччини. Наші учасники  отримали перемогу в шахах, стрільбі, дартсі та баскетболі. Лідери і призери змагань були нагороджені пам’ятними дипломами, медалями та кубками. Ми  і надалі продовжуватимемо реалізацію культурних, економічних, освітніх та інших ініціатив, які позитивно впливають на розвиток співпраці між Україною та Словаччиною.