Майбутні управлінці зустрілися із Почесним консулом Словацької Республіки

23 квітня в рамках практичного заняття студенти ХНУМГ ім. Бекетова, майбутні менеджери публічного управління, що мають наміри ознайомитися із вектором міжнародного співробітництва відвідали Почесне консульство Словацької Республіки у Харківської, Полтавської та Сумської областей та поспілкувалися із консулом Віктором Поповим.

Зустріч була організована за сприянням Харківської обласної ради. Відкрив захід голова Харківської обласної ради Сергій Чернов. Вітаючи студентів Сергій Чернов зазначив, що на їх численні прохання представляє їм Почесного консула Словацької Республіки у Харкові, депутата трьох скликань Харківської обласної ради, керівника правління компанії «FED» та президента Асоціації «Укравіапром» Віктора Попова.

Віктор Попов у ході зустрічі ознайомив студентів із управлінським досвідом та розповів свою «історію успіху».

«Однією із головних ваших навичок, як майбутніх менеджерів, має стати вміння комунікувати з аудиторією та розуміти її, - порадив пан Попов, - А сьогоднішнє відвідування консульства, впевнений, надасть вам додаткові знання у сфері міжнародних відносин. Його відкриття, вважаю, наслідком того, що ми називаємо «інтеграційними процесами».

Віктор Попов у своєму виступі пов’язав інтеграційні процеси із розвитком економік країн у дуже короткий час, підкресливши, що все залежить від молоді. Почесний консул також розповів про можливості навчання за обміном у Словаччині для студентів, зазначивши, що країни мають схожий менталітет. І якщо студенти бажають пройти навчання в одному з профільних університетів Словаччини, вони можуть звертатися до Почесного консульства. «Навчання у вишах Європи є важливий крок в житті молодих людей. Але ви не повинні втрачати своє коріння, пам’ятайте, завжди можна повернутись в своє рідне місто з новими знаннями, отриманими на Заході», - наголосив Віктор Попов.

Відкриття Почесного консульства у Харкові, на думку Сергія Чернова, започаткувало новий, значно продуктивніший рівень співпраці зі Словаччиною.

«У світі все вимірюється за трьома взаємопов’язаними показниками: ВВП на душу населення, рівень освіти та тривалість життя. Коли працює економіка, створюються робочі місця - ці показники збільшуються, - додав Сергій Чернов. - Наразі найбільша наша проблема – нестача фахівців. За молодими кадрами майбутнє. Саме їх інтелектом та вміннями ми будемо користуватися реалізовуючи європейське майбутнє нашої країни. Ми готові усіляко сприяти вашому розвитку та передавати свої знання. Саме для цього й відбулася сьогоднішня зустріч».